Antalya Havadis

Afet bölgesi Manavgat’ta yapım onarım çalışmaları

MANAVGAT BELEDİYESİ GÖNÜLLÜ VATANDAŞLARIN İŞBİRLİĞİYLE YANAN AHIR, AĞIL VE KÜMESLERİN YERLERİNE YENİLERİNİ YAPMAYA DEVAM EDERKEN, ŞİMDİ DE YANAN EVLERİN TADİLAT ÇALIŞMALARINA BAŞLADI. ŞİMDİYE KADAR YANAN 50 AHIR, 15 KÜMESİN YERİNE YENİLERİ GÖNÜLLÜLER TARAFINDAN YAPILIRKEN ÇATILARI DA MANAVGAT BELEDİYESİ TARAFINDAN MONTE EDİLDİ.

Afet bölgesi Manavgat’ta yapım onarım çalışmaları
52 views
09 Eylül 2021 - 16:10

Manavgat Belediyesi gönüllü vatandaşların işbirliğiyle yanan ahır, ağıl ve kümeslerin yerlerine yenilerini yapmaya devam ederken, şimdi de yanan evlerin tadilat çalışmalarına başladı. Şimdiye kadar yanan 50 ahır, 15 kümesin yerine yenileri gönüllüler tarafından yapılırken çatıları da Manavgat Belediyesi tarafından monte edildi.

Süreç içerisinde Manavgat Belediyesi yine gönüllüler ve hayırsever vatandaşların işbirliğinde yangından etkilenen hafif hasarlı evlerin tadilat işlerini de yapmaya başladı. Bu kapsamda evlerin sıvaları ve duvar boyaları yenilenirken, yanan çatılar da onarılarak yangınzede ailelere destek olunuyor.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, teknik ekibiyle birlikte Çeltikçi, Ulukapı ve Dikmen Mahalleleri’nde ahırları yenilenip, evleri onarılan yangınzede vatandaşları ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Tadilat ve inşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten yangınzede vatandaşlar, Manavgat Belediyesi’nin çalışmaları ve destekleri sayesinde zorlu sürecin üstesinden gelebildiklerini söyledi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “ Manavgat Belediye’mizin teknik kadroları ve gönüllülerimiz eşliğinde vatandaşlarımızın yaralarını sarmaya, onların yanında olmaya devam ediyoruz. Halkın imkanlarını sonuna kadar halka sunacağız. Manavgat Belediyesi, vatandaşlarımızı asla yalnız bırakmayacaktır” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.