Antalya Havadis

ALTİD Başkanı Sili: ”Umarım Almanya’nın kararı Rusya içinde emsal teşkil eder”

ALMANYA, TÜRKİYE İÇİN GEÇERLİ OLAN SEYAHAT UYARISINI 1 TEMMUZ’DAN İTİBAREN KALDIRACAĞINI AÇIKLAMASININ ARDINDAN ALANYA TURİZM İŞLETMECİLERİ DERNEĞİ (ALTİD) BAŞKANI BURHAN SİLİ, KARARIN RUSYA İÇİNDE EMSAL TEŞKİL ETMESİNİ UMDUKLARINI SÖYLEDİ.

ALTİD Başkanı Sili: ”Umarım Almanya’nın kararı Rusya içinde emsal teşkil eder”
42 views
12 Haziran 2021 - 15:00

Almanya, Türkiye için geçerli olan seyahat uyarısını 1 Temmuz’dan itibaren kaldıracağını açıklamasının ardından Alanya Turizm İşletmecileri Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili, kararın Rusya içinde emsal teşkil etmesini umduklarını söyledi.

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) ile Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili, Almanya’nın Türkiye ile ilgili 1 Temmuz’da seyahat uyarısını kaldıracağını açıklamasıyla ilgili konuştu. Sili, “Almanya’da haftalık 100 bin kişide görülen vaka sayısının 200’ün altında olduğu bölgelere 1 Temmuz’dan itibaren genel seyahat uyarısını kaldıracağını açıkladı. Bu ülkeler arasında Türkiye de yer alıyor. Bizim açımızdan son derece sevindirici bir haber. Umarım bu karar orta ve batı Avrupa’daki diğer kaynak pazarlarımız için de emsal teşkil edecektir. Umuyorum ki Rusya’da en kısa sürede benzer şekilde uçuş yasaklarını kaldırır” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.