Antalya Havadis

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden ‘acil olmadıkça gelmeyin’ uyarısı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK’İN COVİD-19 TESTİNİN POZİTİF ÇIKMASININ ARDINDAN BELEDİYE GİRİŞLERİNDE SINIRLANDIRILMAYA GİDİLDİ. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SOSYAL MEDYADAN VATANDAŞLARA, ‘ACİL VE ZORUNLU OLMADIKÇA VATANDAŞLARIMIZIN İŞLEMLERİNİ ONLİNE OLARAK GERÇEKLEŞTİRMELERİNİ VE GEÇİCİ BİR SÜRE BELEDİYEYİ ZİYARET ETMEMELERİNİ RİCA EDERİZ” UYARISINDA BULUNDU.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden ‘acil olmadıkça gelmeyin’ uyarısı
138 views
17 Ağustos 2020 - 18:20

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in Covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından belediye girişlerinde sınırlandırılmaya gidildi. Büyükşehir Belediyesi sosyal medyadan vatandaşlara, ‘Acil ve zorunlu olmadıkça vatandaşlarımızın işlemlerini online olarak gerçekleştirmelerini ve geçici bir süre belediyeyi ziyaret etmemelerini rica ederiz” uyarısında bulundu.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in dün Covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından, belediyede pandemi önlemleri alınmaya başlandı. Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Hemşehrilerimizin sağlığını düşünerek pandemi önlemleri kapsamında tüm tedbirlerimizi aldığımız belediye binamızda girişleri sınırlandırdık. Acil ve zorunlu olmadıkça vatandaşlarımızın işlemlerini online olarak gerçekleştirmelerini ve geçici bir süre belediyeyi ziyaret etmemelerini rica ederiz” denildi.

Sessizlik hakim oldu

Uyarıların ardından belediye binası çevresinde sessizlik hakim oldu. Belediye giriş ve çıkışlarında ise çoğunluğunu belediye personelinin oluşturduğu seyrek hareketlilik yaşandı.

Dün sosyal medyadan açıklamıştı

Dün gece saatlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Covid-19 testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından “Bugün yapılan testte koronavirüs sonucum pozitif çıktı. Şu an durumum iyi, moralim yüksek. Hastanede kontrol amaçlı izole durumdayım. Lütfen maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyun. En kısa sürede görüşmek dileğiyle…” sözleriyle duyurmuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.