Antalya Havadis

Antalya SMMM üyelerine TÜRMOB Konkordato Komiserliği Temel Eğitimi

ANTALYA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI , TÜRMOB KONKORDATO KOMİSERLİĞİ TEMEL EĞİTİMLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR. 2 GRUPTA 64 KATILIMCI İLE YAPILAN EĞİTİMLERDE COVİD 19 TEDBİRLERİ ÖN PLANDA TUTULUYOR.

Antalya SMMM üyelerine TÜRMOB Konkordato Komiserliği Temel Eğitimi
73 views
09 Ekim 2020 - 16:40

Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası , TÜRMOB Konkordato Komiserliği Temel Eğitimlerine ev sahipliği yapıyor. 2 grupta 64 katılımcı ile yapılan eğitimlerde Covid 19 tedbirleri ön planda tutuluyor.

Eğitmenliklerini Prof. Dr. Mustafa Ay, Doç. Dr. Eymen Gürel, Doç. Dr. Ahmet Karakocalı ve Dr. Hakan Hasırcı’nın yaptığı ve toplam 36 saat süren eğitimlerde Hukuk, Muhasebe, Finans ve İşletme Yönetimi dersleri verilecek.

Hukuk dersinde İcra İflas Hukukuna İlişkin Temel İlkeler, Ticaret Hukukuna İlişkin Temel Bilgiler, Konkordato Hukuku konuları, Muhasebe, Finans ve İşletme Yönetimi derslerinde ise İşletmelerde Kayıt, Belge Düzeni ve Vergi Uygulamaları, Finansal Raporlama ve Analizi, Maliyet Analizi ve Yönetim Muhasebesi, Konkordato Projesinin Analizi, Sürdürülmesi, Denetimi ve Vergi Uygulaması konuları ele alınıyor

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.