Antalya Havadis

Antalya’da 3 kardeşin 3 farklı odaya başkanlık yarışı

ANTALYA’DA BÖREKÇİLER, ETLİ PİDECİLER, YUFKACILAR, KAFETERYACILAR VE KAFE BARLAR ODASI’NDA SEÇİM HEYECANI BAŞLADI. ODAYA BAŞKANLIK ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN İSME, ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE FARKLI ODALARA BAŞKANLIK ADAYLIKLARINI AÇIKLAYACAK OLAN 2 KARDEŞİ DE DESTEK VERDİ.

Antalya’da 3 kardeşin 3 farklı odaya başkanlık yarışı
33 views
04 Ekim 2021 - 14:10

Antalya’da Börekçiler, Etli Pideciler, Yufkacılar, Kafeteryacılar ve Kafe Barlar Odası’nda seçim heyecanı başladı. Odaya başkanlık adaylığını açıklayan isme, önümüzdeki günlerde farklı odalara başkanlık adaylıklarını açıklayacak olan 2 kardeşi de destek verdi.

Antalya’da Börekçiler, Etli Pideciler, Yufkacılar, Kafeteryacılar ve Kafe Barlar Odası’nda seçim heyecanı başladı. Yaklaşık bin 200 üyesi bulunan odanın başkanlık seçimi Ocak ayı içerisinde yapılması planlanıyor. Seçimde yaklaşık 900 üye oy kullanacak. Odaya ilk adaylığını açıklayan Turgut Bucak (60) oldu. Bucak’ın Milli Egemenlik Caddesi üzerinde pide salonunda yapılan adaylık açıklamasını çok sayıda gazeteci ve destekçileri takip etti. Öte yandan toplantıya Bucak’ın kardeşleri ve aynı zamanda önümüzdeki günlerde adaylıklarını açıklayacak olan Oto Tamirciler Odası Başkan Adayı Mehmet Bucak (55), ile Semt Pazarcılar Odası Başkan Adayı Metin Bucak (42) da destek verdi.

“Hızlı çözümleri üreterek yürüteceğimize yürekten inanıyorum”

Başkanlık yarışında meslektaşlarından destek isteyen Antalya Börekçiler, Etli Pideciler, Yufkacılar, Kafeteryacılar ve Kafe Barlar Odası Başkan adayı Turgut Bucak, “Bu yola çıkmamın en büyük sebebi, şeffaf dürüst bir yönetim anlayışıyla odayı Antalya’mızda daha iyi yerlere getirebilmek. Sektör sorunlarını daha detaylı analiz edip yaşadığınız her sorun için daha güçlü ve çözümcü bir yönetim kuracağız. Daha önce görev yapan yönetimlere bugüne kadar ki verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Artık odamızın yeni bir taze kana ihtiyacı var. Ve biz ekibimizle ve üyelerimiz ile birlikte bu şerefli görevi değerli meslektaşlarımın da destekleriyle bir, diri ve beraberce güçlü yönetim kadrosuyla siz değerli meslektaşlarımızın bütün sorunlarına daha hızlı çözümleri üreterek yürüteceğimize yürekten inanıyorum. Yeni dönemde odamızı üyelerimiz ile birlikte yönetecek, sorunları birlikte tespit edip ortak kararlarla yönetecek, başarıya ulaşmayı hedefliyoruz. Kardeşlerim de beni destekliyor. Herkesin başkan adayı olması doğal hakkıdır” sözlerine yer verdi.

Bucak’ın açıklamalarına önümüzdeki günlerde başkanlık adaylıklarını açıklayacak olan 2 kardeşi de destek verdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.