Antalya Havadis

Antalya’da taksicilerden İsrail’i kınama konvoyu

ANTALYA’DA 100’E YAKIN TAKSİCİ OLUŞTURDUKLARI 20 KİLOMETRELİK KONVOYLA FİLİSTİN VE TÜRK BAYRAĞI AÇIP, İSRAİL’İ KINADI. TAKSİCİLER ADINA KONUŞMA YAPAN NURİ BÜYÜKOĞLU, “BUGÜN TAKSİCİ ARKADAŞLARIMIZLA TOPARLANIP KUDÜS’DEKİ YAPILAN HAİN SALDIRILARA KARŞI SESİMİZİ DUYURABİLMEK İÇİN BÖYLE BİR ETKİNLİK YAPMAK İSTEDİK” DEDİ.

Antalya’da taksicilerden İsrail’i kınama konvoyu
61 views
12 Mayıs 2021 - 22:40

Antalya’da taksiciler oluşturdukları 20 kilometrelik konvoyla Filistin ve Türk bayrağı açıp, İsrail’i kınadı. Taksiciler adına konuşma yapan Nuri Büyükoğlu, “Bugün taksici arkadaşlarımızla toparlanıp Kudüs’teki yapılan hain saldırılara karşı sesimizi duyurabilmek için böyle bir etkinlik yapmak istedik” dedi.

Antalya’da 100’ün üzerinde taksici, İsrail’in Filistin’e yaptığı zulmü kınamak adına saat 21.00’da bir AVM önünde buluşup 20 kilometre boyunca korna çalıp, Filistin ve Türk bayrağı açtı. Korna seslerini duyan vatandaşlar da balkonlara çıkıp taksicilere alkışlarla eşlik etti. Vatandaşlardan Filistin konusunda duyarlı olmalarını isteyen taksiciler, konuyu herkesin dile getirmesi gerektiğini söyledi.

“Kudüs’teki hain saldırılara karşı sesimizi duyurabilmek için toplandık”

Taksici Nuri Büyükoğlu, “Bugün taksici arkadaşlarımızla toparlanıp Kudüs’te yapılan hain saldırılara karşı sesimizi duyurabilmek için böyle bir etkinlik yapmak istedik. 100’e yakın araçla bir konvoy yaptık. Hemen hemen 15-20 kilometrelik bir yol kat ettik. Bütün halkımızdan bu konuda duyarlı olmasını istiyoruz. Bu konuyu herkesin dile getirmesini bekliyoruz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.