Antalya Havadis

Antalya’daki sessizlik tarihi saat kulesi eşliğinde havadan görüntülendi

ANTALYA’DA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ İLK GÜNÜNDE CADDE, SOKAK VE MEYDANLAR BOŞALDI. ÇEŞİTLİ MAZERETLERLE KISITLAMAYA DAKİKALARLA YAKALANANLAR, POLİS TARAFINDAN EVLERİNE GÖNDERİLDİ. MEYDAN VE CADDELERDEKİ SAKİNLİK TARİHİ KALEİÇİ GİRİŞİNDEKİ SAAT KULESİ’NDEKİ SAAT EŞLİĞİNDE HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ.

Antalya’daki sessizlik tarihi saat kulesi eşliğinde havadan görüntülendi
79 views
21 Kasım 2020 - 22:40

Antalya’da sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde cadde, sokak ve meydanlar boşaldı. Çeşitli mazeretlerle kısıtlamaya dakikalarla yakalananlar, polis tarafından evlerine gönderildi. Meydan ve caddelerdeki sakinlik tarihi Kaleiçi girişindeki Saat Kulesi’ndeki saat eşliğinde havadan görüntülendi.

Turizm başkenti Antalya’da yeni tip korona virüs ile mücadele kapsamında bugün saat 20.00 itibariyle başlayan sokağa çıkma kısıtlamasında, vatandaşlar cadde, sokak ve meydanları boşalttı. Kentin insan sirkülasyonun yoğun olduğu Cumhuriyet Meydanı, Kapalı Yol, tarihi Kaleiçi bölgelerinde, kısıtlamaya dakikalar kala az sayılacak vatandaşların evlerinin yolunu tuttuğu, saatin gelmesiyle birlikte kısıtlamaya yakalananların polis tarafından uyarılarak evlerine gönderildiği gözlendi. Dakikalar ilerledikçe ise tüm meydan, cadde ve sokaklar, kısıtlamadan maruz kalanlar hariç boşaldığı gözlendi.

Meydan ve caddelerdeki sakinlik tarihi Kaleiçi girişindeki Saat Kulesi’ndeki saat eşliğinde havadan görüntülendi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.