Antalya Havadis

Başkan Uysal, CHP yönetimi ile bir araya geldi

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, CHP ANTALYA İL BAŞKANI NURİ CENGİZ VE PARTİ YÖNETİMİNİ İLE BİR ARAYA GELDİ. UYSAL, YAPTIĞI KONUŞMADA “TOPLUMUZUN, İNSANIMIZIN, ÇOK DAHA İYİ KOŞULLARA KAVUŞMASI İÇİN YOĞUN ÇABA SARF ETMEMİZ, ÇOK ÇALIŞMAMIZ GEREKİYOR. BUNDA DA CHP ANTALYA İL ÖRGÜTÜ OLARAK ŞU ANA KADAR GEREKENLERİ YAPTIĞINIZ GİBİ BUNDAN SONRA DA YAPACAĞINIZA İNANIYORUM” DEDİ.

Başkan Uysal, CHP yönetimi ile bir araya geldi
29 views
20 Mayıs 2021 - 16:10

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz ve parti yönetimini ile bir araya geldi. Uysal, yaptığı konuşmada “Toplumuzun, insanımızın, çok daha iyi koşullara kavuşması için yoğun çaba sarf etmemiz, çok çalışmamız gerekiyor. Bunda da CHP Antalya il örgütü olarak şu ana kadar gerekenleri yaptığınız gibi bundan sonra da yapacağınıza inanıyorum” dedi.

Başkan Ümit Uysal, CHP’de yaşanan değişimin ardından yeni İl Başkanı Nuri Cengiz ve il yönetimini ile bir araya geldi. Başkan Uysal, yaptığı konuşmada, siyasi kurumların kamu yönetimlerinin doğru bir alt yapıda hizmetlerini sürdürmesi için demokrasilerinin vazgeçilmez unsuru olduğunu söyledi. Başkan Uysal, nitelikli, demokratik ve kamu yararını önceleyen siyasi partilerin varlığının kamu yönetimlerini de kamu yararı odaklı hale dönüştüreceğini belirtti.

CHP’de hukuki süreçler çerçevesinde yönetim içi seçimle il başkanlığında görev değişimi yaşandığını kaydeden Başkan Uysal, “Bu nöbet değişiminde, ‘Kolay gelsin’ demek üzere kendilerini ziyaret ediyorum. Umuyorum ki, içinde bulunacağımız faaliyetler Antalya’mıza, Türkiye’mize daha faydalı olacak, toplumuzu kalkındıracak, daha iyi yaşatacak. Daha demokratik şartlarda, daha fazla üreterek ve paylaşarak yaşayan bir toplum olmak istiyoruz. Toplumuzun, insanımızın, çok daha iyi koşullara kavuşması için yoğun çaba sarf etmemiz, çok çalışmamız gerekiyor. Bunda da CHP Antalya il örgütü olarak şu ana kadar gerekenleri yaptığınız gibi bundan sonra da yapacağınıza inanıyorum” diye konuştu.

İl Başkanı Cengiz ise ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirirken “Antalya’mıza, Türkiye’mize refah, huzur ve özgür yarınları yeniden tesis edebileceğimiz siyaseti ortaya koyarak yan yana, omuza çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.