Antalya Havadis

Büyükşehir personeline stres ve öfke kontrolü eğitimi

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN PERSONELE STRES VE ÖFKE KONTROLÜ EĞİTİMİ VERİLDİ. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ NİKAH SALONU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN VE PSİKOLOG ŞAKİR ÜZÜLEN TARAFINDAN VERİLEN EĞİTİMDE STRES VE ÖFKE KONTROLÜNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALARA VURGU YAPILDI.

Büyükşehir personeline stres ve öfke kontrolü eğitimi
32 views
07 Ekim 2021 - 14:11

Antalya Büyükşehir Belediyesi Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından personele stres ve öfke kontrolü eğitimi verildi.

Büyükşehir Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen ve Psikolog Şakir Üzülen tarafından verilen eğitimde stres ve öfke kontrolünde dikkat edilmesi gereken noktalara vurgu yapıldı.

Psikolog Şakir Üzülen’in verdiği eğitimde stresin tanımı, stresin kaynakları, öfkenin kişideki etkileri, öfkenin kontrolü gibi birçok konu ele alındı. Soru cevap olarak gerçekleştirilen eğitimde Büyükşehir personellerinin sorularını yanıtlayan Psikolog Şakir Üzülen çevreden bireye gelen ve kişide yoğun baskı oluşturan olayları, bu durumla nasıl başa çıkılacağını personellere anlattı. Stres ve öfkenin farklı durumlar olduğunu belirten Üzülen, öfkenin daha çok anlık ve kontrol edilebildiğini ancak stresin ise bir olaya bağlı olarak zamanla geliştiğini ve sağlığa ciddi zararlar verdiğini vurguladı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.