Antalya Havadis

Çevrimiçi ramazan eğlenceleri sürüyor

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN HER AKŞAM ONLİNE OLARAK GERÇEKLEŞTİRDİĞİ RAMAZAN EĞLENCELERİ DEVAM EDİYOR. DÜŞEVİ TİYATRO’SUNUN SAHNELEDİĞİ ‘KARAGÖZ İLE HACİVAT’ CANLI PERFORMANS GÖSTERİSİ İZLEYENLERE KEYİFLİ SAATLER YAŞATTI.

Çevrimiçi ramazan eğlenceleri sürüyor
29 views
21 Nisan 2021 - 15:18

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin her akşam online olarak gerçekleştirdiği Ramazan eğlenceleri devam ediyor. Düşevi Tiyatro’sunun sahnelediği ’Karagöz ile Hacivat’ canlı performans gösterisi izleyenlere keyifli saatler yaşattı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ramazan Etkinlikleri; bu yıl pandemi koşulları nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleştiriliyor. Özel Tiyatroları desteklemeyi de amaçlayan etkinlikler her akşam farklı gösterilerle devam ediyor.

“Anlamlı mesajlar”

Dün akşam evlere konuk olan Düşevi Tiyatro Grubu’nun canlı performansı ‘Hacivat ile Karagöz’ ilgiyle izlendi. Hacivat ile Karagöz kahramanları gösteri boyunca çocuklara anlamlı mesajlar verdi. Hacivat ile Karagöz’ün dilinden pandemi önlemleri, sosyal mesafe kuralları eğlenceli bir şekilde anlatıldı.

“Çevrimiçi etkinlikler”

Ramazan ruhunu yaşatmak amacıyla özel olarak hazırlanan ve farklı tiyatro gruplarının yer aldığı “Çevrimiçi Ramazan Eğlenceleri” Ramazan ayı boyunca Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Medya Hesaplarından canlı olarak yayınlanıyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.