Antalya Havadis

Corendon Airlines uluslararası sponsorluk desteğine devam ediyor

CORENDON AİRLİNES, SPONSORLUK DESTEĞİ VERDİĞİ ULUSLARARASI ORGANİZASYONLARA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ. ARGEUS TRAVEL & EVENTS TARAFINDAN HER YIL EKİM AYINDA KAPADOKYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN PATİKA KOŞUSU YARIŞI SALOMON CAPPADOCİA ULTRA-TRAİL’İN CO-SPONSORLARI ARASINDA BU YILDAN İTİBAREN “İLKLERİN HAVAYOLU” CORENDON AİRLİNES DA YER ALACAK.

Corendon Airlines uluslararası sponsorluk desteğine devam ediyor
48 views
11 Ekim 2021 - 14:10

Corendon Airlines, sponsorluk desteği verdiği uluslararası organizasyonlara bir yenisini daha ekledi. Argeus Travel & Events tarafından her yıl Ekim ayında Kapadokya’da gerçekleştirilen patika koşusu yarışı Salomon Cappadocia Ultra-Trail’in co-sponsorları arasında bu yıldan itibaren Corendon Airlines da yer alacak.

16-17 Ekim 2021 tarihlerinde yedinci kez gerçekleştirilecek organizasyon, Corendon Airlines’ın desteğiyle katılımcı sayısını da artıracak. Sporculara peribacalarının çevresinde, tarihle iç içe koşma imkanı sunan organizasyona yerli-yabancı 3 bine yakın sporcunun katılması bekleniyor.

Yurt dışı tanıtım ve ulaşım desteği de sunacak

Yurt dışındaki iletişim gücüyle ülke tanıtımına büyük destek sağlayan Türkiye merkezli markalardan biri olan Corendon Airlines, bu gücünü Salomon Cappadocia Ultra-Trail için de kullanacak ve yurt dışından Kapadokya’ya gelecek atletlere ulaşım seçenekleri de sunacak.

Team Corendon koşu ekibi de Kapadokya’da yarışacak

Ayrıca altı yıl önce kurulan ve 38 Corendon Airlines çalışanının yer aldığı Team Corendon koşu ekibi de Kapadokya’nın parkurunda yarışacak. Dünya ve Avrupa’yı Türkiye bağlayan Corendon Airlines çalışanları, bu kez peribacalarının eteklerinde koşacak.

Corendon Airlines özel uçuş paketleriyle Kapadokya’ya gelecek olan sporcu ve sporcu yakınları ise unutulmaz bir hafta sonu deneyimi yaşayacak. Corendon Airlines, keyifli ve heyecanlı yarış deneyimi için tüm ultra atletleri 16-17 Ekim’de Kapadokya’ya bekliyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.