Antalya Havadis

CW Enerji, gıda sektöründe de çatıları güneşle buluşturmaya devam ediyor

GÜNEŞ PANELİ ÜRETİCİSİ CW ENERJİ, GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN GÜNGÖR ZEYTİNCİLİK FABRİKASINA 2802,8 KWP GÜCÜNDE GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİNİN KURULUMUNU TAMAMLADI. PROJEDE, 325WP GÜCÜNDE 8624 ADET GÜNEŞ PANELİ KULLANILDI.

CW Enerji, gıda sektöründe de çatıları güneşle buluşturmaya devam ediyor
51 views
09 Nisan 2021 - 13:00

Güneş paneli üreticisi CW Enerji, gıda sektöründe faaliyet gösteren Güngör Zeytincilik fabrikasına 2802,8 kWp gücünde güneş enerji santralinin kurulumunu tamamladı. Projede, 325Wp gücünde 8624 adet güneş paneli kullanıldı.

Sektörlerinde en yeni teknolojileri geliştirmeye devam ettiklerini belirten CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, “Ülkemizin dört bir yanındaki fabrikaların çatılarını, GES ile donatmaya devam ediyoruz. Birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların çatısına güneş enerji santrali kuruyoruz. Bu kapsamda, uzun yıllardır gıda sektöründe faaliyet gösteren Güngör Zeytincilik ile de güzel bir iş birliğine imza attık. Fabrika çatısına 2802,8 kWp gücündeki santrali tamamladık. Bu projemizde 325Wp gücünde 8624 adet güneş paneli kullanıldı” dedi.

İnsanoğlunun yaşamını daha sürdürülebilir kılabilmek için duyarlı davranarak yeni teknolojiler sunduklarını dile getiren Yılmaz, akıllı panel sistemleri ile kullanıcıların karşılaşabileceği sorunlara yepyeni çözümler sunduklarını kaydetti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.