Antalya Havadis

CW Enerji’den eğitime destek

DAHA ÖNCE BİRÇOK OKULA SPOR ARAÇ VE GEREÇLERİ, KAMERA SİSTEMLERİ, BİLGİSAYAR VE HİJYEN ÜRÜNLERİ YARDIMINDA BULUNDUKLARINI İFADE EDEN CW ENERJİ GENEL MÜDÜRÜ VOLKAN YILMAZ DA, ÖĞRENCİLERİN HER ZAMAN YANINDA OLMAYA ÖZEN GÖSTERDİKLERİNİ KAYDETTİ.

CW Enerji’den eğitime destek
170 views
03 Mayıs 2021 - 12:39

CW Enerji, Bursa’da bulunan Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne güneş panelleri hediye etti.

Daha önce okullara spor araç ve gereçleri, kamera sistemleri, bilgisayar ve hijyen ürünleri desteği sağlayan CW Enerji, Bursa’da bulunan Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne aydınlatma sistemlerinde kullanılmak üzere güneş panelleri hediye etti.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan CW Enerji CEO’su Tarık Sarvan, eğitime ve toplumsal gelişmeye büyük önem verdiklerini söyledi. Bu kapsamda, çeşitli sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçirdiklerini ifade eden Sarvan, “Kurulduğumuz günden bu yana eğitime destek vermeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya özen gösteriyoruz. Sektörel başarılarımızı eğitimle ve sosyal sorumluluk projelerimizle taçlandırmak bizim için oldukça önemli. Eğitimin değerini ve yüksek kalitede olması gerektiğini çok iyi biliyor ve sektörel başarılarımızın yanı sıra sosyal sorumluluk çalışmaları da yürüterek, eğitime küçük de olsa bir katkı sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

“Eğitime yapılan yatırım her şeyden üstün”

Daha önce birçok okula spor araç ve gereçleri, kamera sistemleri, bilgisayar ve hijyen ürünleri yardımında bulunduklarını ifade eden CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz da, öğrencilerin her zaman yanında olmaya özen gösterdiklerini kaydetti. Yılmaz, öğrencilerin sosyal yaşamına ve eğitim kalitesine katkı sağlamak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerine dikkat çekerek, “Sektörel başarılarımızı eğitimle ve sosyal sorumluluk projelerimizle taçlandırmak bizim için oldukça önemli. Okullara destek olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Eğitime yapılan yatırımın her şeyden üstün olduğunu inanıyoruz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.