Antalya Havadis

Deniz üzerinde belli aralıklarla ortaya çıkıyor, çıplak gözle seçilemiyor

ANTALYA’NIN SERİK İLÇESİNDE GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE DENİZ ÜZERİNDE KIRMIZI BİR IŞIK SÜZMESİ ŞEKLİNDE ORTAYA ÇIKAN VE GÖRENLERİ HEYECANLANDIRAN GÖRÜNTÜ YENİDEN YAŞANDI. OTEL ÇALIŞANI GÖRÜNTÜNÜN BU KEZ DE DENİZDEN ÇIKTIĞINI BELİRTEREK, “HER GÜN KARŞILAŞMAMIZ DEVAM EDİYOR. 8 GÜNDÜR BURADALAR. KOMŞU OLDUK NEREDEYSE” DİYE KONUŞTU.

Deniz üzerinde belli aralıklarla ortaya çıkıyor, çıplak gözle seçilemiyor
70 views
12 Aralık 2020 - 15:50

Antalya’nın Serik ilçesinde geçtiğimiz günlerde deniz üzerinde kırmızı bir ışık süzmesi şeklinde ortaya çıkan ve görenleri heyecanlandıran görüntü yeniden yaşandı. Otel çalışanı görüntünün bu kez de denizden çıktığını belirterek, “Her gün karşılaşmamız devam ediyor. 8 gündür çıkıyor. Komşu olduk neredeyse” diye konuştu.

Serik ilçesi Boğazkent Mahallesinde 5 yıldızlı bir otelde görevli olan Ali Can, “Daha önce medyaya düşen haberde bir cisim gördüğümü söylemiştim. Bu cismi gören kameralar gece görüş ve ısıyı algılayabilen kameralardır. Bu cisim net olarak çıplak gözle gözükmüyor. Sahile indim, ne telefonun kamerası ile ne de çıplak göremedim. Onun yaymış olduğu kırmızı ışığı kamera ya ısısını ya da enerjisini algılıyor. Işığın denizin üzerinde ya da içinden çıkarken yine kameralara takıldı” diye konuştu.

Can, “Bu görüntü 9 gündür zaman zaman belli aralıkla ortaya çıkıyor. Bunu her gün takip ediyorum Çıplak gözle görünmüyor sadece ısı veya ışık yayıyor. Bu gördüklerim kafamı karıştırıyor ama artık alıştım. İlk zamanlar biraz heyecan yaptı. Bazen diyorum gelin çay kahve içecek moda geldik neredeyse her gün birbirimize bakışıyoruz. Her gün karşılaşmamız devam ediyor. 8 gündür burada. Ayın 3’ünden itibaren 1 haftadır komşu olduk neredeyse” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.