Antalya Havadis

Kaş Belediye Başkanı Ulutaş: ” Her zaman barıştan huzurdan yanayız”

BAŞKAN ULUTAŞ, KAŞ’IN STRATEJİK BÖLGEDE BULUNDUĞUNU BELİRTEREK, “BİZİM NİYETİMİZ HER ZAMAN BARIŞTAN, HUZURDAN, DOSTLUKTAN YANA. HER ŞEYİN İYİ OLACAĞINA, KAŞ’IN HUZUR VE BARIŞ İÇERİSİNDE GÜZEL GÜNLERE DOĞRU YÜRÜYECEĞİNE İNANIYORUM. “ DEDİ.

Kaş Belediye Başkanı Ulutaş: ” Her zaman barıştan huzurdan yanayız”
72 views
02 Ekim 2020 - 10:20

Kaş Belediyesinin ekim ayı meclis toplantısı, Başkan Mutlu Ulutaş yönetiminde gerçekleştirildi. Başkan Ulutaş, Kaş’ın stratejik bölgede bulunduğunu belirterek, “Bizim niyetimiz her zaman barıştan, huzurdan, dostluktan yana. Her şeyin iyi olacağına, Kaş’ın huzur ve barış içerisinde güzel günlere doğru yürüyeceğine inanıyorum. “ dedi.

Kaş’a 2 kilometre uzaklıktaki Meis’te uzun zamandır Yunanistan ve arkasındaki devletlerin ülkemize yönelik tacizleri olduğunu anlatan Ulutaş, yıllardan bu yana Meis’le Kaş’ın iç içe yaşadığını ama bir problem yaşanmadığını belirtti. Milli Savunma Bakanı ve kuvvet komutanlarının geçtiğimiz ay Kaş’ı ziyaret ettiğini hatırlatan Ulutaş, ilçedeki Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul Aker ve Kaş kahramanı Topçu Çavuş Yusuf Ziya Erdil anıtına çelenk koyduklarını söyledi.

Ulutaş, Kaş’ın stratejik bölgede bulunduğunu belirterek, “Bizim niyetimiz her zaman barıştan, huzurdan, dostluktan yana. Her şeyin iyi olacağına, Kaş’ın huzur ve barış içerisinde güzel günlere doğru yürüyeceğine inanıyorum. “ dedi.

Ermenistan’ın Azerbaycan’a saldırısına değinen Ulutaş, “Allah Azerbaycanlı kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Cumhurbaşkanımız da ifade etti. Biz, millet, devlet olarak Azerbaycan’ın her zaman yanında olduğumuzu ifade ediyoruz.” diye konuştu. Ulutaş, kongrelerini gerçekleştiren AK Parti, MHP ve CHP’ye hayırlı olsun temennisinde bulunarak, sözlerini tamamladı.

Ardından toplantıda, Kaş ile Ahatlı, Karadağ, Kalkan, Kınık, Ova, Yeşilköy, Ağullu, Bayındır ve Çukurbağ mahallelerine ilişkin imar planı konulu maddelerin görüşülmek üzere, komisyona havale edilmesi oy birliği ile kabul edildi. 2021 mali yılı performans programı, bütçesi, bütçe kararnamesi ve gelir tarifelerinin görüşülmesi de oy birliği ile komisyona havale edildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.