Antalya Havadis

Kaş Belediyesinde 2021 yılının son meclis toplantısı yapıldı

KAŞ BELEDİYESİNİN ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI, MUTLU ULUTAŞ BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. TOPLANTIDA, 6 GÜNDEM MADDESİ MECLİS ÜYELERİNCE MÜZAKERE EDİLEREK, OY BİRLİĞİYLE KARARA BAĞLANDI.

Kaş Belediyesinde 2021 yılının son meclis toplantısı yapıldı
14 views
02 Aralık 2021 - 15:10

Kaş Belediyesinin aralık ayı meclis toplantısı, Mutlu Ulutaş başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, 6 gündem maddesi meclis üyelerince müzakere edilerek, oy birliğiyle karara bağlandı.

Kırsal mahalle statüsüne geçme talebi bulunan Akörü ve Yayla Kılınçlı Mahalleleriyle ilgili hazırlanan imar ile plan ve bütçe komisyonu raporları görüşülerek, kabul edildi.

Gökçeören Mahallesi’nin kırsal mahalle statüsüne geçme talebi görüşüldü, imar ile plan ve bütçe komisyonuna havalesine karar verildi. Sarıbelen Mahallesi 177 Ada 4 Parsel için hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı teklifi konusu, ilgili komisyona havale edildi. Belediyenin Andifli, Kalkan, Kınık ve Yeşilköy mahallelerindeki 20 gayrimenkulün 5 yıllık kiraya verilmesi kararlaştırıldı.Belediyenin norm kadrosunda güncelleme yapılması kabul gördü.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) ile sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzalamak üzere Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş’a yetki verilmesi kabul edildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Samsun mutlu son masajMersin mutlu son masajManisa mutlu son masajSakarya mutlu son masajMuğla mutlu son masajOrdu mutlu son masajYozgat mutlu son masajİzmir mutlu son masajİstanbul mutlu son masajAdana mutlu son masajAydın mutlu son masajKocaeli mutlu son masajMuğla mutlu son masajYalova mutlu son masaj