Antalya Havadis

Kemer’de ‘Uluslararası Müzik Köprüsü’ etkinliği

ANTALYA’NIN KEMER İLÇESİNDE DÜZENLENEN “ULUSLARARASI MÜZİK KÖPRÜSÜ” ETKİNLİĞİ,RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU. SEVGİ SON SUALP TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN VE KEMER BELEDİYESİ’NİN KATKILARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN ETKİNLİK BÜYÜK İLGİ GÖRÜRKEN, SANATÇILAR BİRBİRİNDEN GÜZEL PARÇALAR SESLENDİRDİ.

Kemer’de ‘Uluslararası Müzik Köprüsü’ etkinliği
46 views
27 Eylül 2021 - 10:10

Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen “Uluslararası Müzik Köprüsü” etkinliği,renkli görüntülere sahne oldu. Sevgi Son Sualp tarafından organize edilen ve Kemer Belediyesi’nin katkıları ile gerçekleştirilen etkinlik büyük ilgi görürken, sanatçılar birbirinden güzel parçalar seslendirdi.

Kemer Atatürk Parkı’nda düzenlenen etkinliği izleyen yüzlerce kişi parkta dans ederken, yabancı misafirlerin de etkinliğe ilgi gösterdikleri gözlemlendi.

Etkinlikte, Selanik göçmeni Özcan Şenyaylar, Ahıskalı Sanatçı Selamet Cevdet Şahin, Sevgi Son Sualp, Azerbaycan Halk Dansları sanatçısı Nazlı Bağırova ve Antalya’dan koro şefi Arzu Dede sahne aldı.

Uluslararası bir proje olarak yola çıktıklarını ve bu yıl Kemer’de bu etkinliği düzenlediklerini ifade eden etkinlik organizatörü ses sanatçısı, bestekar, Sevgi Son Sualp yaptığı açıklamasında, “Uzun yıllardır kültür etkinlikleri hazırlıyoruz. Bu defa Kemer’deyiz. Kemer Belediyesine ve değerli Başkanı Necati Topaloğlu’na ilgisi ve desteği için teşekkür ediyoruz. Büyük ilgi gördük. Etkinliğimiz ile kültür köprüsü kurmak istedik. Bunu da başardığımızı düşünüyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.