Antalya Havadis

Kitap okumak için geldiği kütüphaneye, kaplumbağasını getirdi

CEMİL MERİÇ KÜTÜPHANESİ, İLGİNÇ BİR GÖRÜNTÜYE EV SAHİPLİĞİ YAPTI. BİR ÇOCUK, KİTAP OKUMAK İÇİN KÜTÜPHANEYE KAPLUMBAĞASI İLE BİRLİKTE GELDİ. GÜVENLİK KAMERALARINDAN KAPLUMBAĞAYI BİR ÇOCUĞUN GETİRDİĞİNİ TESPİT EDEN KÜTÜPHANE ÇALIŞANLARI İSE HAYVAN SEVER ÇOCUĞUN SEVİMLİ GÖRÜNTÜLERİNİ GÜLÜMSEYEREK İZLEDİ.

Kitap okumak için geldiği kütüphaneye, kaplumbağasını getirdi
40 views
10 Haziran 2021 - 15:00

Cemil Meriç Kütüphanesi, ilginç bir görüntüye ev sahipliği yaptı. Bir çocuk, kitap okumak için kütüphaneye kaplumbağası ile birlikte geldi. Güvenlik kameralarından kaplumbağayı bir çocuğun getirdiğini tespit eden kütüphane çalışanları ise hayvan sever çocuğun sevimli görüntülerini gülümseyerek izledi.

Çocuk ve gençlerin ilgi odağındaki Cemil Meriç Kütüphanesi, geçtiğimiz günlerde renkli görüntülere sahne oldu. Bir çocuk, kitap okumak için kütüphaneye kaplumbağası ile birlikte geldi. Avuçlarının içindeki kaplumbağasını önce yere bıraktı. Sonrasında ise yerinde durmayan sevimli kaplumbağayı kitap okuyacağı masaya çıkardı. Kaplumbağasına rahat bir ortam sağlayan küçük hayvan sever ise kütüphaneyi gezdi, çocuk klasikleri kitaplarını inceledi. Hayvan sever çocuk, daha sonra kaplumbağayı bırakarak, kütüphaneden ayrıldı. Kütüphanede gezen kaplumbağanın yetkililer tarafından fark edilmesi üzerine, güvenlik kameraları incelendi. Kaplumbağayı bir çocuğun getirdiğini gören kütüphane çalışanları ise hayvan sever çocuğun sevimli görüntülerini gülümseyerek izledi. Kaplumbağa halen kütüphanede bulunan çocuğa teslim edildi

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.