Antalya Havadis

Konyaaltı’nda taksi durakları yenileniyor

İLÇE GENELİNDE HİZMET VEREN TAKSİ DURAKLARININ ÇALIŞMA KOŞULLARININ İYİLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA BAŞLATTIKLARINI DUYURAN KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI SEMİH ESEN, BU ÇALIŞMALARIN İLKİNE LİMAN TAKSİ DURAĞI İLE BAŞLAYACAKLARINI SÖYLEDİ.

Konyaaltı’nda taksi durakları yenileniyor
50 views
03 Haziran 2021 - 14:50

İlçe genelinde hizmet veren taksi duraklarının çalışma koşullarının iyileştirilmesine yönelik çalışma başlattıklarını duyuran Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, bu çalışmaların ilkine Liman Taksi Durağı ile başlayacaklarını söyledi.

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Niyazi Özçelik ve yönetimiyle Liman Taksi Durağı’nda taksi esnafı ile bir araya gelen Başkan Esen, İlçede hizmet veren taksi duraklarında, esnafın çalışma koşullarını iyileştirmeye dönük bir çalışma içinde olduklarını dile getirdi. Esen, bu iyileştirme çalışmalarının ilkine Liman Taksi Durağı ile başlayacaklarını duyurdu.

“Liman taksi durağını yenileyeceğiz”

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın başlattığı ‘Taksi Duraklarını Yenileme Projesi’ kapsamında ilçe genelindeki taksi duraklarının ihtiyaçlarına dönük tespit çalışması yaptıklarını ifade eden Başkan Esen, “Proje kapsamında Oda Başkanımız Niyazi Özçelik ile birlikte pandemi kısıtlamalarının hafifletildiği bu yeni normalleşme sürecinde Liman Taksi Durağı esnafımızı ziyaret ederek, onların taleplerini dinlemek istedik. Bu zor süreçte esnafımızın hem kazanç kayıplarını hem de çalışma koşullarını nasıl iyileştirebileceğimizi konuştuk. Turizmin başkenti Antalya’mızda turizm bölgesinde hizmet veren Liman Taksi Durağı esnafımıza, onlara yakışır şekilde yenileyeceğimizin müjdesini verdim. Vakit kaybetmeden, hemen birkaç gün içerisinde de çalışmalara başlayacağımızı söyledim” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.