Antalya Havadis

Korkuteli Belediyesi’nin çalışma düzeni, 14 gün boyunca en düşük seviyeye indirilecek

KORKUTELİ BELEDİYE BAŞKANI ÖMER İŞLEK, SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAPTIĞI AÇIKLAMADA BAZI BELEDİYE PERSONELLERİNİN COVİD-19 TESTİNİN POZİTİF ÇIKTIĞINI BELİRTEREK, “BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMA DÜZENİNİ 14 GÜN BOYUNCA EN DÜŞÜK SEVİYEYE İNDİRİYORUZ” DEDİ. AYNI ZAMANDA İŞLEK, BU ÇALIŞMA DÜZENİNİN 27 EKİM’E KADAR SÜRECEĞİNİ DE İFADE ETTİ.

Korkuteli Belediyesi’nin çalışma düzeni, 14 gün boyunca en düşük seviyeye indirilecek
80 views
13 Ekim 2020 - 12:20

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bazı belediye personellerinin Covid-19 testinin pozitif çıktığını belirterek, “Belediyemizin çalışma düzenini 14 gün boyunca en düşük seviyeye indiriyoruz” dedi. Aynı zamanda İşlek, bu çalışma düzeninin 27 Ekim’e kadar süreceğini de ifade etti.

Başkan İşlek, yaptığı paylaşımında, “Maalesef belediye merkez binamızdaki bazı personellerimizde Covid-19 pozitif tespiti sonucunda ve Covid-19 virüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında, belediyemizin çalışma düzenini 14 gün boyunca en düşük seviyeye indiriyoruz. Vatandaşlarımız, belediyemizin internet adresinden, telefon numaralarından veya 153 ihbar hattından bilgi almak kaydı ile belediyemiz ile ilgili iş ve işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Covid-19 tedbirleri kapsamında 27 Ekim 2020 tarihine kadar sürecek olan bu çalışma düzeninden kaynaklı, vatandaşlarımızın iş ve işlemlerinde bir aksama olmaması için, belediye çalışanlarımız evlerinden sizler için çalışmaya ve hizmet vermeye devam edeceklerdir. Ayrıca belediyemiz binasında sizlere yardımcı olması için sadece 2 belediye çalışanımız hazır bulunacaktır. Fakat bina içerisine misafir kabul edilemeyecektir” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.