Antalya Havadis

Mali müşavirden Sinovac’a 50 TL ile Atatürk kartpostalı teşekkür mektubu

ANTALYA’DA YAŞAYAN MALİ MÜŞAVİR SİNOVAC AŞISI OLDUKTAN SONRA, ÜRETİCİ ŞİRKETE TEŞEKKÜR ETMEK AMACIYLA MEKTUP YAZIP İÇİNE KOYDUĞU 50 TL İLE ÇİN’E GÖNDERDİ. ATATÜRK’ÜN KARTPOSTALLARININ DA YER ALDIĞI MEKTUBU YILDIRIM’IN JEST İÇİN GÖNDERDİĞİ ÖĞRENİLDİ.

Mali müşavirden Sinovac’a 50 TL ile Atatürk kartpostalı teşekkür mektubu
108 views
02 Haziran 2021 - 19:10

Antalya’da yaşayan mali müşavir Süleyman Yıldırım, Sinovac aşısı olduktan sonra üretici şirkete teşekkür etmek amacıyla mektup yazıp içine koyduğu 50 TL ile Çin’e gönderdi. Yıldırım, Atatürk’ün kartpostallarının da yer aldığı mektubu gönderdiğini belirterek “Amacım jest yapmaktı, kartpostallar daha önemli” dedi.

Muratpaşa ilçesinde mali müşavirlik yapan Süleyman Yıldırım, bir süre önce Sinovac aşısı oldu. Toplum sağlığına yaptığı büyük katkı nedeniyle aşı üreticisi şirkete teşekkür etmek isteyen Yıldırım, bir mektup kaleme aldı. Yıldırım, mektubunda, “Sevgili Helen Yang, insanlığın bu zor zamanlarında, bilim insanları, doktorlar ve aşı geliştirmek için tüm çalışan bireylere, sizin şahsınızda şükranlarımı sunarım. Ülkemizin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün kartpostallarını kabul etmenizi, ayrıca 50 Türk lirasını aşı çalışmalarında kullanmanızı temenni ederim. Saygılarımla.” ifadelerini kullandı.

Yıldırım’ın mektubu Çin medyasında da yer buldu.

Yıldırım’ın mektubunun içine şirkete jest ve incelik olması amacıyla 50 TL koyduğu, asıl önemli olanın ise gönderdiği Atatürk kartpostallarının olduğu öğrenildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.