Antalya Havadis

Meltem Bulvarı ile Tarık Akıltopu Caddesi kesişim kavşağı kapanacak

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN 3. AŞAMA RAYLI SİSTEM HATTI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR. PROJE KAPSAMINDA MELTEM BULVARI İLE TARIK AKILTOPU CADDESİ KESİŞİM KAVŞAĞINDA YAPILACAK OLAN RAY MONTAJI ÇALIŞMALARI NEDENİYLE KAVŞAK 14 AĞUSTOS CUMA GÜNÜ KISMİ OLARAK TRAFİĞE KAPATILACAK.

Meltem Bulvarı ile Tarık Akıltopu Caddesi kesişim kavşağı kapanacak
117 views
12 Ağustos 2020 - 17:50

Antalya Büyükşehir Belediyesinin 3. Aşama Raylı Sistem hattı çalışmaları devam ediyor. Proje kapsamında Meltem Bulvarı ile Tarık Akıltopu Caddesi kesişim kavşağında yapılacak olan ray montajı çalışmaları nedeniyle kavşak 14 Ağustos Cuma günü kısmi olarak trafiğe kapatılacak.

Antalya 3. Aşama Raylı Sistem hattı çalışmaları kapsamında Tarık Akıltopcu Caddesi ile Meltem Bulvarı kesişim kavşağında yapılacak olan ray montajı çalışmaları nedeniyle kavşak kısmi olarak 14 Ağustos Cuma günü trafiğe kapatılacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları süresince kavşak alanına kuzey ve doğu istikametinden gelen araçlar Defterdarlık Bulvarı ve Kazım Karabekir Caddesini kullanarak Falez kavşağına ulaşabilecekler.

Vatandaşların mağdur edilmemesi ve trafik akışının sürekliliğinin sağlanması açısından projenin tüm aşamalarında bilgilendirme yapılacağını belirten yetkililer, vatandaşların yönlendirme levhalarını dikkate almaları konusunda uyarıda bulundu. Çalışmaların 20 gün sürmesi planlanıyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.