Antalya Havadis

Mesaiye mini konserle başladılar

KEPEZ BELEDİYE PERSONELİ HAFTANIN İLK MESAİ GÜNÜNE MİNİ KONSERLE BAŞLADI. TÜRKİYE MÜZİSYENLER VE SANATÇILAR FEDERASYONU’NUN (MÜZSAN) MÜZİSYENLERİ, BELEDİYE PERSONELİ VE BELEDİYEYE GELEN VATANDAŞLARI MİNİ KONSERLE KARŞILADI.

Mesaiye mini konserle başladılar
43 views
04 Ekim 2021 - 14:11

Kepez Belediye personeli haftanın ilk mesai gününe mini konserle başladı. Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu’nun (MÜZSAN) müzisyenleri, belediye personeli ve belediyeye gelen vatandaşları mini konserle karşıladı.

Kepez Belediyesi, haftanın ilk mesai günün de çalışanlarına ve belediyeye gelen vatandaşlara müzik ziyafeti sundu. Belediye personelinin haftanın ilk iş gününe yüksek motivasyonla başlaması, vatandaşların daha hoş karşılanması amacıyla, Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu’nun(MÜZSAN) müzisyenleri tarafından mini konser verildi. Belediye hizmet binasının ana girişinde, orkestradan yükselen müzik sesiyle karşılanan personel ve vatandaşlar şaşırdılar. Kepez Belediyesi, çalışanlarının haftaya yüksek motivasyonla başlamasını sağlamak, vatandaşları daha hoş karşılamak amacıyla müzikle iletişim yollarını açmayı hedeflediği müzik ziyafeti her haftanın ilk iş gününde devam edeceğini duyurdu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.