Antalya Havadis

Muratpaşa’da 130 taksi durağı tek tip oluyor

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, İLÇEDEKİ TAKSİ DURAKLARIN YENİLENMESİ İÇİN ANTALYA ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI’YLA YAPILAN PROTOKOLÜN İMZA TÖRENİNDE “İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE BÜTÜN TAKSİ DURAKLARIMIZI YENİLEYELİM, ANTALYA’MIZA, MURATPAŞA’MIZA YAKIŞIR HALE GETİRELİM DEDİK. ŞİMDİDEN HAYIRLI UĞURLU OLSUN” DEDİ.

Muratpaşa’da 130 taksi durağı tek tip oluyor
100 views
20 Ekim 2020 - 11:50

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ilçedeki taksi durakların yenilenmesi için Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’yla yapılan protokolün imza töreninde “İşbirliği içerisinde bütün taksi duraklarımızı yenileyelim, Antalya’mıza, Muratpaşa’mıza yakışır hale getirelim dedik. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Antalya’da 130 taksi durağıyla kent genelinde çalışan taksilerinin yüzde 70’nin bulunduğu Muratpaşa’da, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Muratpaşa Belediyesi, durakların yenilenmesi için işbirliği protokolü imzaladı. Belediye hizmet binasında gerçekleşen törene Belediye Başkanı Uysal ve Oda Başkanı Niyazi Özçelik katıldı.

Başkan Uysal, törende yaptığı konuşmada, taksicilere verdikleri bir sözü daha tutuyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Taksi duraklarının kent estetiği açısından önemli yapılar olduğuna dikkat çeken Başkan Uysal, “Bu çalışmayla birlikte, taksi duraklarımızın standarda kavuşması ve şehir estetiğine uygun hale getirilmesi sağlanacak. Yeni duraklarımızda hem taksicilerimi rahat edecek hem de duraklar şehir estetiği açısından gözü rahatsız etmeyecek bir kullanıma sahip olacak” diye konuştu.

Durakların yenilenmesinde Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın malzemeyi sağlayacağını belirten Başkan Uysal, “İşbirliği içerisinde bütün taksi duraklarımızı yenileyelim Antalya’mıza, Muratpaşa’mıza yakışır hale getirelim dedik. Burada, kamu harcamalarına dikkat ederek daha çok emek kısmında belediyemiz yer alacak. Şoför esnafımıza, taksicilerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Oda Başkanı Özçelik ise Muratpaşa’da taksi duraklarının yenilenmesi uzun yıllardır gündemde olduğunu söyledi. Belediye Başkanı Uysal’ın gerekli adımları atarak bu süreci başlattığını belirten Özçelik, “Belediye Başkanımız Ümit Uysal’a ve bürokratlarına teşekkür ediyoruz. Başkanımız, esnafımızı kırmadı. Hayırlısıyla bu hizmeti gerçekleştireceğiz. Antalya’mıza ve şoför esnafımıza hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.