Antalya Havadis

Muratpaşa’da vezne kapanış saatleri belirlendi

MURATPAŞA BELEDİYESİ, EMLAK, ÇEVRE TEMİZLİK, İLAN, REKLAM VE EĞLENCE VERGİLERİNİN 2’NCİ TAKSİT ÖDEMELERİ İÇİN GELECEK HAFTA İÇİN VEZNELERİNİN KAPANIŞ SAATİNİ 19.30 OLARAK BELİRLEDİ. AYRICA 28-29 KASIM CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ DE VEZNELER 17.30’A KADAR AÇIK OLACAK.

Muratpaşa’da vezne kapanış saatleri belirlendi
86 views
19 Kasım 2020 - 14:40

Muratpaşa Belediyesi, emlak, çevre temizlik, ilan, reklam ve eğlence vergilerinin 2’nci taksit ödemeleri için gelecek hafta için veznelerinin kapanış saatini 19.30 olarak belirledi. Ayrıca 28-29 Kasım Cumartesi ve Pazar günleri de vezneler 17.30’a kadar açık olacak.

Muratpaşa Belediyesi, belediyelerce tahsil edilen emlak, çevre temizlik, ilan, reklam ve eğlence vergilerinin 30 Kasım’da sona erecek 2’nci taksit ödemeleri için veznelerinin çalışma gün ve saatlerinde düzenlemeye gitti.

Buna göre, Fener Mahallesi’nde bulunan ana hizmet binası vezneleriyle birlikte Ali Çetinkaya Caddesi ve Meltem Mahallesi Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü’nde bulunan semt vezneleri 23 Kasım Pazartesi’nden başlayarak 27 Kasım Cuma gününe kadar bir hafta süresince 19.30’a kadar hizmet verecek. 28-29 Kasım Cumartesi ve Pazar günleri de vezneler, 17.30’a kadar açık olacak.

Veznelerle birlikte vergi ödemeleri, Muratpaşa Belediyesi’nin resmi internet sitesinde bulunan e-belediye portalından, belediyenin mobil uygulaması ve anlaşmalı banka şubelerinden de yapılabilecek.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.