Antalya Havadis

Muratpaşa’nın projeleri örnek oluyor

MURATPAŞA BELEDİYESİ, TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLAN VE SAYISIZ ÖDÜL KAZANAN PROJELERİNİ SON OLARAK BORNOVA BELEDİYESİ İLE PAYLAŞILDI. BORNOVA BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA İDUĞ, MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN TURUNÇ MASA, ÇEVRECİ KOMŞU KART, SİVİL TOPLUM VE İNOVASYON MERKEZİ İLE SOSYAL KREŞLER GİBİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK PROJELERİ HAKKINDA BİLGİ ALDI.

Muratpaşa’nın projeleri örnek oluyor
148 views
20 Ağustos 2020 - 17:10

Muratpaşa Belediyesinin örnek ve başarılı projelerine, ilgi büyüyerek sürüyor.

Muratpaşa Belediyesi’nin İzmir Çiğli, Buca, Karabağlar, İstanbul Kartal, Şişli, Ankara Çankaya, Aydın Kuşadası, Efeler, Antalya Kemer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın, başkanlığı dönemlerinde Adana Büyükşehir ve Seyhan Belediyeleri, Burdur Belediyesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne ve Lefkoşe Belediyeleri’nce incelenip örnek alınan projelerine ilgi büyüyerek sürüyor.

Muratpaşa Belediyesi, Türkiye’ye örnek olan ve sayısız ödül kazanan projelerini son olarak Bornova Belediyesi ile paylaşıldı. Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Muratpaşa Belediyesi’nin Turunç Masa, Çevreci Komşu Kart, Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi ile sosyal kreşler gibi Türkiye’ye örnek projeleri hakkında bilgi aldı. Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcıları Oya Kansu, Seyfi Ceyhan ve birim müdürlerinden bilgi alan Başkan İduğ ve Bornova Belediyesi heyeti, Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri (ASSİM) ve Muratpaşa Belediyesi Asfalt Üretim Tesisi’nde incelemelerde bulundu. Ziyarette ayrıca; inceleme ve proje paylaşımının geniş kapsamlı heyetlerle de sürmesi konusunda fikir birliği sağlandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.