Antalya Havadis

Otel çalışanı havada duran esrarengiz cismi görünce şoke oldu

ANTALYA’NIN SERİK İLÇESİNDE KIYIDAN AÇIKTA, DENİZ ÜZERİNDE HAVADA DURAN ESRARENGİZ BİR CİSİM GÖREN OTEL ÇALIŞANI, GÖRDÜĞÜ MANZARA KARŞISINDA HAYRETE DÜŞTÜ. GÜVENLİK KAMERASINA YANSIYAN GÖRÜNTÜYÜ İZLEYEN OTEL ÇALIŞANI, “DENİZİN ÜZERİNDE FARK ETTİM. 10 DAKİKA İZLEDİM. KAMERALARI GERİ ALDIĞIMDA 20 DAKİKA SABİT BİR ŞEKİLDE DURDUĞUNU GÖRDÜK. YANİ ÜÇGEN KUBBELİ ÇAPRAZ DURAN BİR CİSİMDİ. KIRMIZI BİR IŞIK YAYAN CİSME BENZİYORDU” DEDİ.

Otel çalışanı havada duran esrarengiz cismi görünce şoke oldu
66 views
07 Aralık 2020 - 9:40

Antalya’nın Serik ilçesinde kıyıdan açıkta, deniz üzerinde havada duran esrarengiz bir cisim gören otel çalışanı, gördüğü manzara karşısında hayrete düştü. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüyü izleyen otel çalışanı, “Denizin üzerinde fark ettim. 10 dakika izledim. Kameraları geri aldığımda 20 dakika sabit bir şekilde durduğunu gördük. Yani üçgen kubbeli çapraz duran bir cisimdi. Kırmızı bir ışık yayan cisme benziyordu” dedi.

Boğazkent Mahallesi’ndeki bir otelde çalışan Ali Can, güvenlik kameralarını izlediği sırada denizin üzerinde havada duran kırmızı renkli bir cisim gördü. Can, yakınlaştırıp cismin ne olduğunu incelemeye başladı.

“Kırmızı bir ışık yayan cisme benziyordu”

Görüntülerde, kırmızı bir nokta belirdiğini anlatan Ali Can, “Kameralar önce küçük moddaydı. Büyük ekran yaptım daha sonra yakınlaştırdığım esnada kırmızı ya da pembemsi bir ışık yayan cisim gördüm. İnsan olarak, ‘bu nedir’ diyerek bir anda kendimce heyecanlandım. Değişik medya organlarında, internette, televizyonlarda gökyüzünde görünen bazı cisimleri görünce aklımıza geliyor. Yani ben böyle bir şey olabileceğini düşünüyorum veya ona benzetiyorum. Tam olarak bir şey diyemiyorum. Çünkü uzak mesafedeydi. Denizin üzerinde fark ettim. 10 dakika izledim. Kameraları geri aldığımda 20 dakika sabit bir şekilde durduğunu gördük. Yani üçgen kubbeli çapraz duran bir cisimdi. Kırmızı bir ışık yayan cisme benziyordu” dedi.

Esrarengiz cismi telefonunun kamerasıyla görüntülediğini kaydeden Can, şu ifadeleri kullandı:

“Sosyal medya hesabıma bununla ilgili fotoğraf paylaştım. Çok fazla ciddiye alınmadı, hatta drone olabilir dediler. Tabi ki herkesin yorumu farklı ama bunu canlı gören benim. Bu tip şeyler herkese nasip olmaz. Herkesin düşüncesine saygılıyım ama bu gerçek bir şey. Benim tarafımdan yapılmış herhangi bir montaj değildir. Tamamen görünümü gerçek olan bir cisimdi.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.