Antalya Havadis

Sosyal medyada daha çok beğeni için ölümle burun buruna geldiler

ANTALYA’DA AKROBASİ TUTKUNU GENÇLERİN TARİHİ KALEİÇİ’NDE BULUNAN SURLAR ÜZERİNDE BİSİKLETLERİ İLE YAPTIKLARI ŞOVLAR İZLEYENLERİN YÜREKLERİNİ AĞZINA GETİRDİ. SOSYAL MEDYADA BEĞENİ ALMAK İÇİN ÖLÜME DAVETİYE ÇIKARTILAN ANLARI KASK KAMERALARI İLE ÇEKTİ. SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN PAYLAŞILAN GÖRÜNTÜLER BAZI İZLEYENLERİN TEPKİSİNE SEBEP OLDU.

Sosyal medyada daha çok beğeni için ölümle burun buruna geldiler
73 views
20 Nisan 2021 - 16:38

Antalya’da akrobasi tutkunu gençlerin tarihi Kaleiçi’nde bulunan surlar üzerinde bisikletleri ile yaptıkları şovlar izleyenlerin yüreklerini ağzına getirdi. Sosyal medyada beğeni almak için ölüme davetiye çıkartılan anları kask kameraları ile çekti. Sosyal medya hesaplarından paylaşılan görüntüler bazı izleyenlerin tepkisine sebep oldu.

Olay, Antalya’nın tarihi Kaleiçi’nde bulunan surların üzerinde yaşadı. Akrobasi tutkunu gençlerin, yanlarına aldıkları bisikletler ile surlar üzerine çıkarak tehlikeli hareketlerde bulunduğu görüldü. Gençlerden birisi bindiği bisikleti surların kenarında zaman zaman tek teker üzerinde kullanarak adeta ölüme meydan okudu. Genç bisikletçi bununla da kalmayarak bir surun üzerinden başka bir sura atladı. Gençlerin yaklaşık 30 metre yüksekliği bulunan surlar üzerinde yaptığı tehlikeli akrobasi hareketleri görüntüleri izleyenlerin yüreklerini ağzına getirdi. Öte yandan sosyal medyada beğeni almak için ölümü göze alan ve o anları kask kameraları ile kaydeden gençlerin görüntülerini izleyenler duruma tepki gösterdi. Bir süre daha hareketlerine devam eden gençler daha sonra eylemelerine son verdiği görüldü.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.