Antalya Havadis

Vakıf Çiftliği, Çallı durakları arasında tramvay ulaşımı tek hattan yapılacak

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN OTOGAR İSTASYONU’NDA DEVAM EDEN 1’NCİ VE 3’NCÜ AŞAMA RAYLI SİSTEM PROJESİ BAĞLANTI ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ANTRAY’DA VAKIF ÇİFTLİĞİ- ÇALLI DURAKLARI ARASINDAKİ ULAŞIM 18 OCAK TARİHİNDEN İTİBAREN TEK HATTAN YAPILACAK.

Vakıf Çiftliği, Çallı durakları arasında tramvay ulaşımı tek hattan yapılacak
42 views
14 Ocak 2021 - 14:20

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Otogar İstasyonu’nda devam eden 1’nci ve 3’ncü aşama Raylı Sistem Projesi bağlantı çalışmaları nedeniyle ANTRAY’da Vakıf Çiftliği-Çallı durakları arasındaki ulaşım 18 Ocak tarihinden itibaren tek hattan yapılacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş tarafından yapılan açıklamada; Otogar Tramvay İstasyonunda, yapımı devam eden 3. Aşama ve mevcut 1. Aşama raylı sistemin bağlantı çalışmaları kapsamında, Vakıf Çiftliği-Çallı durakları arasındaki tramvay ulaşımı 18 Ocak tarihinden itibaren geçici süreliğine tek hattan yapılacak.

Açıklamada, ANTRAY ulaşımının bu süreçte Fatih -Çallı ve Çallı-Havalimanı-Expo olarak iki kısma ayrılacağı belirtilerek, yolcuların bu çalışma sürecinden en az etkilenmesi için Çallı istasyonunda tramvay değişikliği yapmaları gerektiği ve bu değişimin ücretsiz olacağı belirtildi. Çalışmanın tahmini 20 gün sürmesinin planlandığı ve gerekli bilgilendirmelerin duraklara asılacağı kaydedilerek, yolcuların yönlendirmeleri dikkate almaları istendi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.