Antalya Havadis

ALTSO’da kadınlara finans desteği anlatıldı

TÜRKİYE’DE KADINLAR TARAFINDAN YÖNETİLEN KOBİ’LERİN FİNANSMANA ERİŞİMLERİNİ KOLAYLAŞTIRMAK VE DAHA REKABETÇİ OLMALARINI SAĞLAYABİLMEK AMACIYLA FİNANSAL VE TEKNİK DESTEK SUNAN ‘KADIN İŞLETMELERİNE FİNANSMAN VE DANIŞMANLIK DESTEĞİ PROGRAMI İŞLETME MERCEĞİ TANITIM TOPLANTISI ALANYA TİCARET VE SANAYİ ODASI (ALTSO) ÖNCÜLÜĞÜNDE KADIN GİRİŞİMCİLERİMİZİN KATILIMLARI İLE ALTSO TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ALTSO’da kadınlara finans desteği anlatıldı
348 views
01 Mart 2022 - 18:10

Türkiye’de kadınlar tarafından yönetilen KOBİ’lerin finansmana erişimlerini kolaylaştırmak ve daha rekabetçi olmalarını sağlayabilmek amacıyla finansal ve teknik destek sunan ‘Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı işletme merceği tanıtım toplantısı Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) öncülüğünde kadın girişimcilerimizin katılımları ile ALTSO Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Avrupa Birliği, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Kredi Garanti Fonu tarafından finanse edilen program ile işletmelerini daha yakından izlemeleri ve analiz etmelerini, güçlü yanlarını keşfedip, geliştirmek ve finanse etmek için fırsatlar elde etmesine yardımcı olmak amaçlandı.

“Farkındalık sağlamaya çalıştık”

Konu ile ilgili konuşan ALTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatma Taşpınar, “Bu destek programının önceki ayağı ile ilgili toplantılarımızı 2016 yılında gerçekleştirmiştik. Bugün odamızda yine kadın girişimcilerimiz ile bu programın ikinci ayağını düzenleyerek kadın girişimcilerimizin işletmelerinin genel durumu, hangi yönlerinin kuvvetli, hangi yönlerinin zayıf olduğu analiz edilebilmelerine fırsat verecek program ile ilgili farkındalık sağlamaya çalıştık” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.