Antalya Havadis

Alanya, aynı anda iki önemli yarışa ev sahipliği yapıyor

ALANYA, 28-30 OCAK TARİHLERİNDE İKİ BÜYÜK ORGANİZASYONA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI, TÜRKİYE BİSİKLET FEDERASYONU, ALANYA KAYMAKAMLIĞI İLE ALANYA BELEDİYESİ’NİN İŞBİRLİĞİNDE 28-30 OCAK TARİHLERİ ARASINDA HASAN TERZİ YOL YARIŞLARI, 30 OCAK TARİHİNDE İSE ULUSAL DAĞ BİSİKLET YARIŞI GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

Alanya, aynı anda iki önemli yarışa ev sahipliği yapıyor
15 views
17 Ocak 2022 - 17:10

Alanya, 28-30 Ocak tarihlerinde iki büyük organizasyona ev sahipliği yapacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Alanya Kaymakamlığı ile Alanya Belediyesi’nin işbirliğinde 28-30 Ocak tarihleri arasında Hasan Terzi Yol Yarışları, 30 Ocak tarihinde ise Ulusal Dağ Bisiklet Yarışı gerçekleştirilecek.

Organizasyon öncesi Alanya Belediyesi Meclis Salonu’nda teorik toplantı gerçekleştirildi. Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer’in başkanlığında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Türkiye Bisiklet Federasyonu Genel Başkanı Emin Müftüoğlu, Alanya Gençlik ve Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı’nın ve paydaşların katılımıyla gerçekleşen toplantıda kurum ve kuruluşların görev ve sorumlulukları belirlendi.

“700 sporcu katılım gösterecek”

Alanya, 28-30 Ocak tarihleri arasında ev sahipliği yapacağı iki büyük organizasyonla 700 sporcuyu ve ekibini konuk edecek. 28-30 Ocak tarihlerinde düzenlenecek 1. Ayak Hasan Terzi Yol Yarışları ve 30 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek Ulusal Dağ Bisiklet Yarışında toplamda 700 bisikletçi Alanya’da birincilik mücadelesi verecek.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.