Antalya Havadis

ALKÜ’lü akademisyenden sağlık şehitlerinin çocuklarına burs desteği

ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ (ALKÜ) TIP FAKÜLTESİ FİZYOLOJİ ANABİLİM DALI ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. DR. MEHMET YALÇIN GÜNAL’IN HAZIRLADIĞI “SAĞLIK BİLİMLERİ İÇİN TEMEL FİZYOLOJİ” KİTABI RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI. KİTAPTAN ELDE EDİLEN TÜM GELİR, KADIN HEKİMLER EĞİTİME DESTEK VAKFI (KAHEV) ARACILIĞI İLE SAĞLIK ŞEHİTLERİNİN ÇOCUKLARINA ÖĞRENİM BURSU OLARAK AKTARILACAK.

ALKÜ’lü akademisyenden sağlık şehitlerinin çocuklarına burs desteği
76 views
02 Aralık 2020 - 17:20

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Yalçın Günal’ın hazırladığı “Sağlık Bilimleri için Temel Fizyoloji” kitabı raflardaki yerini aldı. Kitaptan elde edilen tüm gelir, Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV) aracılığı ile sağlık şehitlerinin çocuklarına öğrenim bursu olarak aktarılacak.

Kitabın Eczacılık Fakültesi, hemşirelik ve tüm sağlık meslek yüksekokullarında öğrenciler için ders kitabı olarak okutulabileceğini ifade eden Doç. Dr. Günal, “Korona virüs ile mücadele sırasında şehit olan tüm sağlık çalışanlarının (doktor, hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni, güvenlik görevlisi, sekreter ve daha niceleri) bizlere emanet ettikleri yavrularına öğrenim bursu sağlanabilmesi için kitabımın telif haklarından doğan tüm gelir KAHEV’e aktarılacak” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.