Antalya Havadis

ASAT’a Güvenli Hizmet Belgesi

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TSE COVİD-19 GÜVENLİ HİZMET BELGESİ ALMAYA HAK KAZANDI. TSE ANTALYA BÖLGE MÜDÜRÜ HASAN DEMİRTAŞ, BELGEYİ ASAT GENEL MÜDÜRÜ İBRAHİM KURT’A TAKDİM ETTİ.

ASAT’a Güvenli Hizmet Belgesi
110 views
07 Ekim 2020 - 13:50

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi almaya hak kazandı. TSE Antalya Bölge Müdürü Hasan Demirtaş, belgeyi ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt’a takdim etti.

Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi almak için TSE’ye başvuran Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, pandemi sürecinde aldığı tedbirler ve sağladığı hijyen koşulları açısından TSE tarafından sıkı bir şekilde denetlendi. ASAT, TSE’nin Covid-19 Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı şartlarını yerine getirerek TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi almaya hak kazandı. Belgeyi, ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt’a TSE Antalya Bölge Müdürü Hasan Demirtaş takdim etti.

Tüm tedbirleri aldık

ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt, Covid-19 salgınının ülkemizde görülmeye başlaması ile Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla bütün tedbirleri aldıklarını belirterek, “Hem ASAT çalışanlarımızın hem de vatandaşlarımızın sağlığını korumak ve hizmette devamlılığı sağlamak için hizmet binamızda hijyen ve enfeksiyon önleme çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Güvenilir ve hijyen ortamda hizmet sunmak amacıyla kurum olarak tüm tedbirleri yerine getirerek, bu belgeyi almaya hak kazandık” dedi.

ASAT’ın bundan sonra da aynı dikkatle çalışmalarına devam edeceğini ifade eden Kurt, Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’nin alınmasında emeği geçen personele ve TSE yetkililerine teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.