Antalya Havadis

“Güvenli İnternet ve Sosyal Medya Kullanımı Projesinde sona gelindi

“GÜVENLİ İNTERNET VE SOSYAL MEDYA KULLANIMI -YOUTH SCHOOL FOR SOCİAL MEDİA SAFETY” BAŞLIKLI PROJEDE SONA GELİNDİ. ‘YOUTH SCHOOL FOR SOCİAL MEDİA SAFETY’ BAŞIKLI ERASMUS + PROJESİ’NİN SONUÇLARINI PAYLAŞMAK ÜZERE 24.10.2020 TARİHİNDE, 19-24 YAŞ ARALIĞINDAKİ ULUSAL VE ULUSLARARASI 50 ÖĞRENCİNİN KATILIMI İLE ALANYA HEP ÜNİVERSİTESİNDE KONFERANS GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

“Güvenli İnternet ve Sosyal Medya Kullanımı Projesinde sona gelindi
79 views
27 Ekim 2020 - 10:40

“Güvenli İnternet ve Sosyal Medya Kullanımı-Youth School for Social Media Safety” başlıklı projede sona gelindi. ‘Youth School for Social Media Safety’ başıklı Erasmus + Projesi’nin sonuçlarını paylaşmak üzere 24.10.2020 tarihinde, 19-24 yaş aralığındaki ulusal ve uluslararası 50 öğrencinin katılımı ile Alanya HEP Üniversitesinde konferans gerçekleştirildi.

Covid-19 önlemleri alınarak gerçekleştirilen konferansta hem Türkiye hem de partner ülkelerin proje kapsamında ürettikleri, güvenli internet ve sosyal medya kullanımına ilişkin materyaller değerlendirilerek proje çıktıları paylaşıldı.

Projenin sonuç raporunun yazılmasının ardından İletişim ve Tasarımı Bölümü tarafından iki uluslararası proje tamamlanmış olacak. Projede ortak olarak yer alan Alanya HEP Üniversitesi İletişim ve Tasarımı Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Murat Ertan Doğan ve bölüm öğretim elemanları, konferansta öğrencilerle buluşarak yeni uluslararası projelerin yolda olduğunu müjdelediler.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.