Antalya Havadis

Kepez’de koronavirüs denetimi

İÇİŞLERİ BAKANLIĞININ 81 İL VALİLİĞİNE GÖNDERDİĞİ “KORONAVİRÜS DENETİMLERİ” GENELGESİNİN ARDINDAN, KEPEZ BELEDİYESİ EKİPLERİ DE İLÇE GENELİNDE BUGÜNE KADAR YAPILAN EN YOĞUN DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ. DENETİMLERE KATILAN BAŞKAN TÜTÜNCÜ, “KORONAVİRÜSÜ BİRLİKTE YENECEĞİZ. BİZ SAHADAYIZ, SİZ DE KENDİ ÖNLEMLERİMİZİ ALACAKSINIZ VE BU İŞİ BİRLİKTE BERABERCE BAŞARACAĞIZ” DEDİ.

Kepez’de koronavirüs denetimi
135 views
06 Ağustos 2020 - 17:50

İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine gönderdiği “Koronavirüs Denetimleri” genelgesinin ardından, Kepez Belediyesi ekipleri de ilçe genelinde bugüne kadar yapılan en yoğun denetimleri gerçekleştirdi. Denetimlere katılan Başkan Tütüncü, “Koronavirüsü birlikte yeneceğiz. Biz sahadayız, siz de kendi önlemlerimizi alacaksınız ve bu işi birlikte beraberce başaracağız” dedi.

Kepez Belediyesi, İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliğine gönderdiği “Koronavirüs Denetimleri” genelgesi kapsamında pazarlar, AVM’ler, ticari taksiler, marketler, camiler, lokantalar, kafeteryalar, kahvehaneler, kıraathaneler, çay bahçeleri, düğün ve nikah yapılan yerler, berber ve kuaför gibi tüm iş yerlerinde denetimler yaptı. Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin ilçedeki 68 mahallede Türkiye ile eş zamanlı olarak yaptığı denetimlerde maske ve sosyal mesafe kuralları denetlendi. Maske takmayanlar uyarıldı, vatandaşlara toplu hizmet veren iş yerlerinde sosyal mesafe kurallarına göre hizmet verilip, verilmediğine bakıldı. Genelge kapsamında; Kepez Belediyesi ekipleri tarafından salgın ile ilgili bugüne kadar yapılan en yoğun denetimler gerçekleştirildi.

“Denetimlere Tütüncü’de katıldı”

Koronavirüs denetimlerine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de katıldı.

Bugüne kadar yapılan en kapsamlı denetimlerin gerçekleştirildiğine dikkati çeken Başkan Tütüncü, “İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun talimatıyla Türkiye’nin bütün illerinde, bütün kamu yöneticileri eş zamanlı olarak kontrollü sosyal hayat denetimi yapıyor. Belediye başkanları olarak biz de sahadayız kafeleri, restoranları, alışveriş merkezlerini, berberleri sosyal hayatın birlikte ve beraberce yaşandığı her noktayı ekiplerimizle birlikte denetliyoruz. Hastalığı kontrol altında tutmak korona virüsle mücadele etmek için hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Elbette ki biz denetimlerimizi sık bir biçimde yapacağız ama bütün tedbirleri almak hepimize düşüyor. O yüzden maske, mesafe ve temizlik kurallarına harfiyen riayet etmekte yarar var. Koronavirüsü birlikte beraberce yeneceğiz. Biz sahadayız, siz de kendi önlemlerimizi alacaksınız ve bu işi birlikte beraberce başaracağız.” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.