Antalya Havadis

Sürücüleri çileden çıkardı, polis müdahalesiyle uzaklaştırıldı

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİNDE 40 DERECEYİ BULAN SICAK HAVAYA ALDIRIŞ ETMEKSİZİN KIRMIZI IŞIKTA BEKLEYEN ARAÇ SÜRÜCÜLERİNDEN PARA VE SİGARA İSTEYEN, MASKESİ OLMAYAN VE AÇIK ARAÇ CAMLARINDAN ELİNİ SOKUP İNSANLARA DOKUNMAYA ÇALIŞAN YAŞLI ADAM POLİS TARAFINDAN GÜÇLÜKLE UZAKLAŞTIRILDI. BUNLARIN YANINDA BİR DE REFÜJLERE İHTİYAÇ GİDEREN ALKOLLÜ YAŞLI ADAMA POLİS BİLE MASKESİNİ TAKTIRAMADI. YAŞLI ADAM CEBİNDEKİ MASKEYLE SADECE SIK SIK YÜZÜNDEKİ TERİ SİLDİ.

Sürücüleri çileden çıkardı, polis müdahalesiyle uzaklaştırıldı
167 views
30 Temmuz 2020 - 15:19

Antalya’nın Manavgat ilçesinde 40 dereceyi bulan sıcak havaya aldırış etmeksizin kırmızı ışıkta bekleyen araç sürücülerinden para ve sigara isteyen, maskesi olmayan ve açık araç camlarından elini sokup insanlara dokunmaya çalışan yaşlı adam polis tarafından güçlükle uzaklaştırıldı. Bunların yanında bir de refüjlere ihtiyaç gideren alkollü yaşlı adama polis bile maskesini taktıramadı. Yaşlı adam cebindeki maskeyle sadece sık sık yüzündeki teri sildi.

Manavgat ilçesinde sürekli alkol alarak trafik ışıklarında bekleyen araçlara yaklaşarak sürücülerden para isteyen yaşlı adam sürücüleri de çileden çıkardı.

Üzerindeki gömleği çıkararak dilenen yaşlı adam, araçların camlarından içeriye kafasını ve elini sokmak suretiyle para isterken, bazı sürücüler bu durumdan kurtulabilmek için para ve sigara vermek suretiyle uzaklaşmasını sağladı. Manavgat’ın hareketli caddelerinden bir tanesi olan Hastane Caddesi Yapay Şelale önünde araç sürücülerine ve yoldan geçen vatandaşlara aldırış etmeksizin pantolonunu indiren Kiraz, refüje ihtiyaç giderdi.

Durumu gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sivil polis ekibi, yaşlı adamı yoldan kaldırıma almaya çalıştı. Polisin maskesini takmasını istediği yaşlı adamı yolun karşısına geçmesini sağlamak ta kolay olmadı. Üzerinden çıkardığı gömleği almak için yola geri dönmeye çalışan adamın gömleği bir başka polis tarafından getirildikten sonra yaşlı adam yolun karşısına geçti. polisin maskesini takması uyarısına da aldırış etmeden cebindeki maskeyi çıkartıp sık sık yüzündeki terleri silen adam, polis tarafındın bölgeden uzaklaştırıldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.