Antalya Havadis

Vali Yazıcı Kemer’de incelemelerde bulundu

KEMER’DE İLK ZİYARETİNİ KEMER KAYMAKAMLIĞINA GERÇEKLEŞTİREN VALİ YAZICI’YI, KEMER KAYMAKAMI MURTAZA DAYANÇ, KEMER BELEDİYE BAŞKANI NECATİ TOPALOĞLU, KEMER JANDARMA KOMUTANI YÜZBAŞI RAMAZAN ERGEL, KEMER EMNİYET MÜDÜRÜ DENİZ YILMAZ, KEMER SAHİL GÜVENLİK KOMUTANI ULVİ GÖREN, KAMU KURUM VE KURULUŞLARININ TEMSİLCİLERİ KARŞILADI.

Vali Yazıcı Kemer’de incelemelerde bulundu
50 views
31 Ekim 2020 - 17:30

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Kemer’de birtakım ziyaretlerde bulundu. Kemer’de ilk ziyaretini Kemer Kaymakamlığına gerçekleştiren Vali Yazıcı’yı, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, Kemer Sahil Güvenlik Komutanı Ulvi Gören, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri karşıladı.

Vali Yazıcı, kaymakamlıkta kısa bir toplantı sonrası Kemer Belediyesine geçti. Belediye binası önünde çiçeklerle karşılanan Vali Yazıcı, belediye Başkanı Topaloğlu ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Yapılan toplantıda ise Başkan Topaloğlu, Vali Yazıcı’ya Kemer hakkında bilgiler vererek, göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmaları ve yapacakları projeleri anlattı. Daha sonra Liman Caddesinde esnafı ziyaret eden Antalya Valisi Ersin Yazıcı ve Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, esnafla bu yılki turizm sezonu hakkında sohbet etti. Vali Yazıcı’ya, Kemer Kaymakamlığı ve Kemer Belediyesi ziyaretlerinde Kemer tabloları hediye edildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.