Antalya Havadis

Büyükşehir Kültür Salonu’nun adı “Yıldız Kenter Sahnesi” olarak değişti

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AĞUSTOS AYI DEVAM TOPLANTISI YAPILDI. BAŞKAN VEKİLİ DENİZ FİLİZ’İN BAŞKANLIK YAPTIĞI TOPLANTIDA 39 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ. TOPLANTIDA, BELEDİYE KÜLTÜR SALONU’NUN İSMİNİN “YILDIZ KENTER SAHNESİ” OLARAK DEĞİŞTİRİLMESİNE OY BİRLİĞİYLE KARAR VERİLDİ.

Büyükşehir Kültür Salonu’nun adı “Yıldız Kenter Sahnesi” olarak değişti
87 views
14 Ağustos 2020 - 17:00

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ağustos Ayı devam toplantısı yapıldı. Başkan Vekili Deniz Filiz’in başkanlık yaptığı toplantıda 39 gündem maddesi görüşüldü. Toplantıda, Belediye Kültür Salonu’nun isminin “Yıldız Kenter Sahnesi” olarak değiştirilmesine oy birliğiyle karar verildi.

Geçen yıl yaşamını yitiren tiyatrocu Yıldız Kenter’in adı Büyükşehir Kültür Salonu’nda yaşayacak. Büyükşehir Belediye Meclisi Ağustos Ayı devam toplantısında meclis üyeleri Türk Tiyatrosu’nun usta isimlerinden Yıldız Kenter’e vefa örneği sergiledi. Karaalioğlu Parkı içerisinde bulunan ve modernize edilerek açılacak olan Belediye Kültür Salonu’nun isminin “Yıldız Kenter Sahnesi” olarak değiştirilmesine yönelik Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu oy birliğiyle kabul edildi.

Manavgat hali için komisyon kuruldu

Mecliste ayrıca Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak Manavgat Hali ile ilgili çalışmalarda görev yapmak üzere “Toptancı Hal Kuruluş Komisyonu” kurulmasına ilişkin karar alındı. Söz konusu komisyon, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 2020-2024 yılları arası Stratejik Plan içeriğinde yer alan “Mevcut Hallerin Düzenlenmesi ve İyileştirilmesi İşi” kapsamında Manavgat İlçesi Demirciler Mahallesi üzerine “Manavgat Hal Alanı” yapılması çalışmalarında görev yapacak. 65 milyon TL keşif bedeli olan proje kapsamında Büyükşehir Belediyesi Manavgat Hali’ni 22 bin metrekareden 32 bin 800 metrekareye çıkaracak.

Büyükşehir Belediye Meclisinde komisyonlardan gelen diğer maddeler de karara bağlandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.